REKLAMA
REKLAMA

Wodecki: Bramkarz Korony miał dzień konia

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: LigaPolska.pl  |  03.09.2013 10:09
- Najważniejsze jest, że wygraliśmy. Nikt nie będzie patrzył na to czy strzeliliśmy gola nogą, ręką czy du.. - mówił tuż po spotkaniu Marcin Wodecki. Zawodnik teamu z Bielska-Białej sam mógł się w starciu z Koroną Kielce wpisać na listę strzelców. Jednak na drodze wypożyczonego z Górnika piłkarza stanął golkiper rywali.

- Tyle sytuacji ile bramkarz rywali nam wyciągnął to naprawdę niesamowite. Miał chyba dzień konia. Na szczęście zdobyliśmy bramkę i wygraliśmy. Byliśmy zespołem lepszym i ta nagroda w postaci trzech punktów nas cieszy - powiedział piłkarz Podbeskidzia, Marcin Wodecki.

- Nie ważne jak strzelamy bramkę. Najważniejsze jest, że wygraliśmy. Nikt nie będzie patrzył na to czy strzeliliśmy gola nogą, ręką czy du... Teraz mamy przerwę na reprezentację i na pewno musimy poprawić swoją skuteczność pod bramką przeciwnika - kontynuował.

- W grze w ataku mi się dobrze grało. Niemniej wiem, ze muszę jeszcze popracować nad skutecznością. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym meczem będzie to wyglądało lepiej - zakończył zawodnik Górali.

z Bielska-Białej - Łukasz Pawlik

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco