REKLAMA
REKLAMA

Gancarczyk: Chciałbym rozpocząć już treningi z piłką

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  30.01.2014 16:58
W tym czasie, gdy zespół Górnika przygotowuje się do rundy wiosennej w Turcji, Seweryn Gancarczyk przechodzi rehabilitację w Poznaniu. - Wszystko przebiega zgodnie z planem - przyznał obrońca na łamach oficjalnej witryny internetowej klubu.

Obrońca Górnika tuż przed wyjazdem zespołu do Turcji wznowił treningi z piłką, w trakcie których odczuł ból. Wydawało się, że to przepuklina sportowa i konieczna będzie operacja wszycia siatek z tworzywa sztucznego, ale szczegółowe badania na szczęście nie potwierdziły pierwszej diagnozy. Problemem okazały się "pospinane" mięśnie zawodnika. Niezbędna okazała się więc rehabilitacja i ćwiczenia manualne.

Odkąd zespół jest w Turcji, Gancarczyk przebywa w Poznaniu, gdzie dwa razy dziennie ma zajęcia z fizjoterapeutą. - Wszystko przebiega zgodnie z planem. W najbliższy weekend chciałbym rozpocząć już treningi z piłką - mówi zawodnik. - Po zgrupowaniu w Zakopanem też czułem się dobrze i wydawało się, że spokojnie będę mógł trenować, pojechać do Turcji, tymczasem poczułem ból. Wolę więc już nie zapeszać - zakończył Gancarczyk, który na bieżąco śledzi poczynania kolegów trenujących w Turcji.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco