Poli pod wrażeniem gry Courtois

dodał: MW  |  źródło: UEFA  |  20.02.2014 11:25
Pomocnik Milanu, Andrea Poli, przyznaje, że jest pod wrażeniem gry bramkarza Atletico Madryt - Thibaut Courtois. To w dużej mierze dzięki jego solidnej postawie, Los Rojiblancos zachowali czyste konto i wygrali środowe spotkanie w Mediolanie 1:0.

Za sprawą wspomnianego wyniku, madrycka drużyna jest znacznie bliżej awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

- Courtois bronił naprawdę niesamowicie i w dużej mierze przyczynił się do tego, że nie zdobyliśmy ani jednego gola - ocenił Poli.

Jak sugeruje, Milan przegrał środowe spotkanie z powodu przemęczenia. - Włożyliśmy wiele wysiłku pierwszą połowę tego meczu. Po przerwie nie wyglądaliśmy już tak dobrze, a w nasze poczynania wdarło się zmęczenie. Atletico to wykorzystało, strzelając gola po stałym fragmencie gry - dodał.