REKLAMA
REKLAMA

Górkiewicz: Zagraliśmy żenująco

dodał: Michał Wysoczański  |  źródło: LigaPolska.pl  |  23.03.2014 22:26
- Nie cieszę się z tego punktu, ale go szanuję - powiedział po zremisowanym 1:1 meczu z Cracovią Tomasz Górkiewicz, obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała

Piłkarz nie krył rozgoryczenia grą swojej drużyny w pierwszej części. - Na takim poziomie nie można pozwolić sobie na takie mecze. Na szczęście w drugiej połowie wyglądało to dużo lepiej. Strzeliliśmy bramkę i mecz zakończył się remisem - mówił.

- Po przerwie wyszliśmy agresywnie nastawieni i w końcu dobrze to wyglądało. Tak powinniśmy zagrać w całym spotkaniu i każdym kolejnym - uważa.

Podbeskidzie przed końcem sezonu zasadniczego czekają jeszcze spotkania z Ruchem Chorzów, Śląskiem Wrocław i Wisłą Kraków. - Żaden mecz nie jest łatwy, ale w każdym trzeba walczyć o komplet, chociaż nie zawsze się to udaje. Mam nadzieję, że będzie dobrze – stwierdził.

- Do Zagłębia Lubin tracimy dwa oczka, a po podzieleniu po sezonie zasadniczym będzie to tylko jedno. Musimy jednak zacząć wygrywać, remisy nie dadzą nam utrzymania. Każdy punkt należy szanować, ale jednak zwycięstwa są najważniejsze - powiedział na zakończenie Górkiewicz.

z Bielska-Białej - Michał Wysoczański
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco