REKLAMA
REKLAMA

Wodecki: Jesteśmy bezradni

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: LigaPolska.pl  |  13.11.2014 01:15
Postawa GKS-u Tychy mocno rozczarowuje w tym sezonie kibiców tego zespołu. Mimo że coraz bliżej inauguracji jest stadion tego klubu, to obecnie wszystko wskazuje na to, że Tyszanie opuszczą szeregi zaplecza ekstraklasy. Mocno przygnębiony formą swojego zespołu jest Marcin Wodecki, który latem podpisał z tyskim klubem kontrakt, który obowiązuje do czerwca 2015 roku.

Awantury podczas śląskich derbów w I lidze >>

W miniony weekend piłkarze tyskiego GKS-u ulegli w Katowicach miejscowej GieKSie 0:2. Warto odnotować, że w przerwie tego meczu na obiekcie przy ulicy Bukowej toczyły się rozróby z udziałem sympatyków obu ekip. Jak jednak wyznał napastnik drużyny z Tychów, nie można mówić, że to miało to wpływ na końcowe rozstrzygnięcie spotkania.

- Oba zespoły wychodziły na drugą połowę, mając tę samą sytuację. Nie możemy mieć pretensji o to, że zakłócony został spokój na trybunach. Jeśli chodzi o sam mecz, to w pierwszej części nasza gra była niezła. W drugiej połowie meczu popełniliśmy jednak błąd i nasza gra przestała się układać - powiedział zawodnik GKS-Tychy, Marcin Wodecki.

- Jesteśmy bezradni w tym momencie, ale musimy zrobić wszystko, aby się pozbierać. Przed nami jeszcze sporo meczów. Mimo że nie mamy ostatnio zbyt dobrego okresu, to chcemy wygrać jakieś spotkanie i walczyć o punkty - mówił.

GKS Tychy cały czas jest prowadzony przez trenera tymczasowego, który nie wiadomo, jak długo będzie jeszcze dowodzić zespołem. Piłkarz śląskiej drużyny zapytany o to, czy niepewna sytuacja ich szkoleniowca ma wpływ na postawę drużyny, ustosunkował się do tego.

- Nie możemy się sugerować obecną sytuacją na ławce trenerskiej. Mamy dobrego trenera. Mało istotne jest tu jego doświadczenie. On nami dowodzi i my mamy grać tak, jak on nam każe. Potrzebujemy jednak trochę czasu, aby wszystko się poukładało. W poprzednim sezonie udało nam się wykaraskać z dolnych regionów tabeli i wierzę, że teraz nam się to także uda - zakończył 26-latek.

z Katowic - Łukasz Pawlik

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco