REKLAMA
REKLAMA

Górkiewicz: Z Zawiszą chcemy wrócić na ścieżkę zwycięstw

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: LigaPolska.pl  |  11.12.2014 08:30
- Do Chorzowa nie pojechaliśmy się bronić. Założenie było takie, że chcieliśmy odnieść trzecie z rzędu zwycięstwo. Niestety to się nie udało. Być może, gdyby padł gol kontaktowy, to wszystko ułożyłoby się inaczej - powiedział obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała, Tomasz Górkiewicz.

Na Cichej będzie nowy stadion >>

Nie można w żadnym wypadku stwierdzić, że ekipa z Beskidów nie próbowała zdobyć bramki. Jednak z drugiej strony próby te były nieudolne, co potwierdza statystyka celnych strzałów. Jeśli chce się wygrać na boisku rywala, to z pewnością nie da się tego zrobić, oddając tylko jedno uderzenie w światło bramki przez 90 minut. Obrońca Górali przedstawił swoją optykę na ten temat.

- W meczu z Ruchem brakowało nam wykończenia akcji. Piłka po naszych sytuacjach przechodziła przez pole karne rywali, ale nikt nie potrafił skierować jej do siatki. Następstwem tego była nasza porażka. Jednak się nie załamujemy. Przed nami jeszcze jedno spotkanie w tym roku i w meczu z Zawiszą będziemy chcieli wrócić na ścieżkę zwycięstw - mówił 29-latek.

Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego po 18 spotkaniach ligowych mają na swoim koncie 24 punkty, co daje im 9. miejsce w klasyfikacji T-Mobile Ekstraklasy. Kolejnym przeciwnikiem bielszczan będzie kolejny rywal z dolnej strefy tabeli, którym jest bydgoski Zawisza, który w miniony piątek doznał swojej trzynastej porażki w sezonie, ulegając na swoim obiekcie Śląskowi Wrocław.

z Chorzowa - Łukasz Pawlik

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco