REKLAMA
REKLAMA

Wodecki: Chcemy, aby ten zespół był jedną rodziną

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: LigaPolska.pl  |  22.01.2015 23:24
Środowy sparing Górnika Zabrze z GKS-em Tychy był wyjątkowy dla Marcina Wodeckiego, który w przeszłości bronił barw ekipy z ulicy Roosevelta. Zawodnik wyznał, że miło było mu wrócić na stare śmieci. - Zawsze z przyjemnością wracam do Zabrza. Atmosfera jest w tym miejscu zawsze ciepła i sympatyczna - mówił.

Hajto: Szukamy jeszcze 2-3 wzmocnień >>

O ile sam powrót do Zabrza mógł być miły dla Marcina Wodeckiego, to na boisku w trakcie sparingu nie było zmiłuj się. Zarówno Górnik Zabrze, jak i GKS Tychy walczyły zawzięcie. Piłkarz podkreślił to w rozmowie z Goal.pl.

- Na pewno było ciężko. Jednak jesteśmy w trakcie okresu przygotowawczego. Robimy, co w naszej mocy, aby być gotowym do walki w pierwszym spotkaniu ligowym na wiosnę. Dzięki takim meczom, jak to z Górnikiem możemy otrzymać odpowiedzi na różne pytania - mówił pomocnik tyszan.

Szeregi GKS-Tychy wzmocnili ostatnio między innymi tacy gracze jak: Sebastian Przyrowski, Artur Gieraga i Sebastian Janik. Marcin Wodecki pozwolił sobie na wypowiedzenie kilku zdań na ich temat.

- Piłkarze, którzy nas wzmocnili to na pewno doświadczeni gracze, którzy mają w swoim CV ciekawe kluby. Myślę, że będą dla nas bardzo pożyteczni w bojach o utrzymanie - wyznał zawodnik, który 14 stycznia obchodził swoje 27 urodziny.

- Każdy z nas wie, o co toczy się gra. Wszyscy w drużynie wzajemnie się mobilizujemy i motywujemy. Chcemy, aby ten zespół był jedną rodziną, która wywalczy na koniec sezonu utrzymanie - spuentował urodzony w Rybniku piłkarz.

Przypomnijmy, że GKS Tychy po 19 spotkaniach na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy ma na swoim koncie 15 punktów, które dają drużynie z Tychów 16. miejsce w ligowej stawce. Do bezpiecznej strefy podopieczni Tomasza Hajty tracą siedem punktów.

Łukasz Pawlik

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco