REKLAMA
REKLAMA

Górkiewicz: Wszystko jest możliwe

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: LigaPolska.pl  |  27.04.2015 22:36
Podbeskidzie Bielsko-Biała na kolejkę przed zakończeniem fazy zasadniczej sezonu ma na swoim koncie 39 punktów. Do miejsca premiowanego grą w grupie mistrzowskiej podopieczni Leszka Ojrzyńskiego tracą obecnie jedno oczko. Według Tomasza Górkiewicza jeszcze nie wszystko stracone.

Badia: Wygrana bardzo cieszy >>

W meczu Piasta z Podbeskidziem wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich minutach podstawowego czasu gry. Efekt była taki, że Górale wracali do domu z bagażem trzech goli. Wszystko się posypało jak kostki domina, gdy czerwoną kartkę zobaczył Adam Deja.

- Wydawało nam się, że mamy wszystko pod kontrolą i uda nam się strzelić gola na wagę trzech punktów. Niestety pewne sytuacje pokrzyżowały nam plany. Do tego dały nam się we znaki nieszczęsne stałe fragmenty gry u rywali - powiedział zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała, Tomasz Górkiewicz.

- Co było przyczyną naszej porażki? Wydaje mi się, że czerwona kartka dla Adama się do tego przyczyniła. Sytuacja z tą karą sprawiła, że w naszych szeregach pojawiło się dużo niepewności. Następstwem tego były straty w postaci trzech bramek - mówił 30-latek.

Sytuacja bielszczan przed ostatnim spotkaniem bielszczan w rundzie zasadniczej mocno się skomplikowała. Tym bardziej, że w środę Górale zmierzą się z Lechem Poznań, ale urodzony w Wadowicach zawodnik nie traci wiary.

- Mamy jeszcze szansę na pierwszą ósemkę i na pewno nie składamy broni. Mogę obiecać, że będziemy walczyć o to, aby odnieść zwycięstwo. Jak będzie, zobaczymy. Wszystko jest jeszcze możliwe - skwitował były piłkarz Polonii Bytom.

Łukasz Pawlik

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco