REKLAMA
REKLAMA

Stöger: Transfery mają poprawić konkurencję

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  20.07.2015 14:35
W sobotę do Polski zagościła ekipa FC Köln. W związku z otwarciem stadionu w Tychach przedstawiciel niemieckiej ekstraklasy zagrał w meczu towarzyskim z GKS-em. Ekipa z zachodnich Niemiec pokonała Trójkolorowych 1:0. Po spotkaniu pod wrażeniem atmosfery na nowym obiekcie był szkoleniowiec 12 drużyny minionego sezonu Bundesligi – Peter Stöger.

- Widzieliśmy bardzo dobry mecz, w którym rywal postawił nam wysoko poprzeczkę. Samo otwarcie nowego stadionu zostało świetnie zorganizowane. Kibice sprawili, że otoczka spotkania była bardzo dobra - powiedział Peter Stöger.

- Stadion, na którym rozegrane zostały zawody, robi naprawdę wrażenie. W trakcie meczu nie pomagały nam co prawda warunki do gry, które były bardzo trudne. W każdym razie zwycięstwo nas na pewno cieszy, podobnie jak fakt, że obyło się bez kontuzji - mówił opiekun Kozłów.

Kozły tonują radość tyszan na otwarcie stadionu >>


W ostatnim czasie FC Köln zasiliło kilku piłkarzy. To pozwala przypuszczać, że sytuacja reprezentantów Polski może ulec zmianie w niemieckim klubie. 49-latek zabrał głos w tej kwestii.

- Mimo że sprowadzeni zostali nowi zawodnicy do naszej drużyny, to sytuacja polskich piłkarzy nie ulegnie zmianie. Przed każdym meczem każdy będzie musiał walczyć o swoją pozycję. Konkurencja ma tylko poprawić rywalizację w zespole - zakończył były reprezentant Austrii.

Łukasz Pawlik

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco