REKLAMA
REKLAMA

Ojrzyński: Biednemu wiatr w oczy wieje

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: LigaPolska.pl  |  27.11.2015 09:31
- Czeka nas arcyważne spotkanie i mam nadzieję, że ci zawodnicy co będą reprezentować Górnika, zrobią to godnie. Mam nadzieję, że w końcu po długiej przerwie, kibice doczekają się zwycięstwa swojej drużyny - rzekł na konferencji prasowej przed meczem z Górnikiem Łęczna szkoleniowiec Trójkolorowych, Leszek Ojrzyński.

Madej: Najlepszym rozwiązaniem jest liga 18-zespołowa >>

- W meczu z łęcznianami będziemy chcieli wystrzec się błędów, które popełnialiśmy w ostatnich spotkaniach, czyli uniknąć straty bramki w pierwszych fragmentach gry - mówił opiekun zabrzan.

- Sami sobie wówczas podnosimy poprzeczkę, gdyż musimy gonić wynik. Z Podbeskidziem nie dogoniliśmy rywali, podobnie było z Koroną. Natomiast z Wisłą udało się dogonić, ale nie udało się przegonić. Zdobyliśmy tylko jeden punkt. Każda zdobycz cieszy, ale nam są potrzebne przede wszystkim zwycięstwa - dodał.

Szkoleniowiec Górnika zapytany o to, jak zaradzić temu, aby Górnik nie tracił goli tuż po gwizdku rozpoczynającym mecz, wypowiedział się w sposób prosty, ale treściwy.

- Musimy przede wszystkim cały czas uczulać się na treningach. Chociaż zdaję sobie sprawę, że co innego mówić to na treningach, a co innego jest w trakcie spotkania, gdzie otoczka jest większa, bo są kibice, kamery. Jesteśmy nieszczęśliwi, bo biednemu wiatr oczy wieje, ale kilka błędów sędziowskich też miało wpływ na nasze rezultaty. Liczę zatem, że teraz sędziowanie będzie wzorowe - powiedział Ojrzyński.

Spotkanie Górnika Zabrze z Górnikiem Łęczna odbędzie się w sobotę o godzinie 15:30.

Łukasz Pawlik

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
02.06 18:38