Rayo na remis z Eibarem

dodał: Kejar  |  źródło: primeradivision.pl  |  12.03.2016 23:53
W ostatnim sobotnim spotkaniu Primera Division gracze Rayo Vallecano zremisowali na swoim terenie z piłkarzami Eibaru 1:1 (1:1). Tym samym gospodarze czekają na wygraną w lidze od 6 lutego, a goście od Walentynek.

Gracze gospodarzy rozpoczęli to spotkanie od mocnego uderzenia. Już w siódmej minucie tej sobotniej konfrontacji na listę strzelców „wpisał się” bowiem Ze Castro.

Osiem minut później bardzo dobrą szansę miał Miku, ale nie zdołał jej wykorzystać i gospodarze wciąż prowadzili jednym golem. W 23. minucie podopieczni Mendilibara mogli wyrównać, ale Escalantenie nie był wystarczająco precyzyjny.

Goście dopięli swego w 36. minucie. Wówczas do wyrównania doprowadził właśnie Escalante i druga połowa zapowiadała się bardzo interesująco.

W 58. minucie po raz kolejny przed szansą stanął Miku. Znowu jednak zawodnikowi gospodarzy nie udało się zmienić rezultatu tego starcia.

W 85. minucie drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną, został ukarany Radosević i goście kończyli ten mecz w dziesięciu.

Wynik meczu już jednak nie uległ zmianie i gospodarze zremisowali z gośćmi 1:1. Jedni i drudzy na pewno nie mogą być zadowoleni z tego rezultatu, bo już relatywnie długo czekają na kolejną ligową wygraną.

Rayo - Eibar 1:1 (1:1)
1:0 Ze Castro 7’
1:1 Escalante 36’