REKLAMA
REKLAMA

Górnik testuje sześciu zawodników

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  23.05.2016 17:10
Podczas dzisiejszego treningu Górnika Zabrze testowanych był sześciu zawodników - poinformowano na stronie internetowej klubu. W zajęciach z drużyną uczestniczyli Szymon Mandrela, Dominik Lasik, Szymon Żurkowski, Oktawian Obuchowski, Dario Kristo i David Puskac.

27-letni Kristo jest Chorwatem. Występuje na środku pomocy. Ostatni sezon spędził w MFK Frydek-Mistek, a wcześniej grał m.in. W DAC Dunajska Streda, NK Dugopolje i NK Lucko Zagrzeb.

O cztery lata młodszy Czech, Puskac również jest pomocnikiem. Podczas swojej kariery grał m.in. w MFK Karvina i FK Slavia Orlova-Lutyne. Pozostali czterej piłkarze ostatnio występowali w Gwarku Zabrze i SMS-ie Łódź.

- Trener Jan Żurek po raz ostatni w starym sezonie spotka się z drużyną na środowym treningu. To ostatnie zajęcia Górnika przed urlopami, na których pojawią się także testowani gracze. Ponadto we wtorek trener Mateusz Sławik przeprowadzi zajęcia z młodymi bramkarzami. Później zawodników czekają urlopy do 19 czerwca - napisano w komunikacie.

Górnik zakończył rozgrywki 2015/16 na przedostatnim miejscu w Ekstraklasie. W przyszłym sezonie zabrzanie będą występowali w 1. lidze.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco