REKLAMA
REKLAMA

Moneta: Gra z herbem Śląska to powód do dumy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  28.10.2016 18:54
Ruch Chorzów w miniony poniedziałek zaliczył swoje czwarte zwycięstwo w trwającej kampanii. Spory wkład w triumf chorzowian miał Łukasz Moneta, który zaliczył trafienie w starciu z Korona Kielce. W rozmowie z naszym serwisem zawodnik nie ukrywał radości z powodu dobrze układającej się współpracy z Jarosławem Niezgodą.

Ćwielong: Koszulki z herbam Śląska przynoszą nam szczęście >><

- Cieszy to, że nasza praca poprzedzająca mecze daje efekty i jej następstwem są moje i Jarka trafienia - mówił nam uśmiechnięty zawodnik Niebieskich.

- Wychodząc na boisko zawsze walczymy o zwycięstwo, ale nie zawsze nam to wychodzi. W spotkaniu z Piastem zagraliśmy niezłe zawody, ale zabrakło punktów. W starciu z Korona naszym głównym celem była wygrana, nie zważając na styl - zaznaczył Moneta.

W miniony poniedziałek chorzowianie zagrali po raz drugi w tym sezonie z herbem Śląska na koszulkach. Pomocnik przedstawicieli 14-krotnych mistrzów Polski nie ukrywał, że jest dumny z tego, że może grać w takich trykotach.

- Jest radość i duma, że możemy reprezentować Górny Śląsk. Najważniejsze jednak było zwycięstwo, które bardzo nas cieszyło - rzekł Moneta.

W ramach 14. kolejki Lotto Ekstraklasy chorzowianie zmierzą się w delegacji z Portowcami. - W dwóch naszych ostatnich meczach w Szczecinie zaliczyliśmy zwycięstwo i remis. Jedziemy na Pogoń po punkty i mogę obiecać, że na pewno zrobimy wszystko, aby wrócić z pełna pulą - powiedział 22-latek.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco