REKLAMA
REKLAMA

Moneta: Wciąż jesteśmy w grze

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl / Polsat Sport  |  20.06.2017 00:44
Jednym z jaśniejszych punktów w szeregach polskiej reprezentacji w konfrontacji ze Szwedami w ramach mistrzostw Europy do lat 21, był Łukasz Moneta. Zawodnik broniący barw Ruchu Chorzów rozwiązał worek bramkami, co sprawiło mu wiele radości.

"Jesteśmy dobrą drużyną" >>

Podobnie, jak Dawid Kownacki, tak samo Moneta zdawał sobie sprawę z tego, że jego drużyna oddała za dużo pola gry rywalowi, do czego zawodnik nawiązał w pomeczowej rozmowie. - Instynktownie się cofamy i później tracimy głupie bramki, które są zupełnie niepotrzebna - mówił.

- Przed meczem zakładaliśmy sobie, że gramy na 100 procent. Gol w ostatnich minutach udowodnił, że zawsze gramy do końca i wciąż jesteśmy w grze - zachowywał dobrą minę do złej gry piłkarz Niebieskich przed kamerą Polsatu Sportu.

Mimo że Biało-czerwoni tylko zremisowali z ekipą Hakana Ericsona, to jednak Moneta nie ukrywał radości z powodu strzelonego gola. - Bramka smakuje bardzo dobrze. Tym bardziej że do tej pory byłem ustawiany na obronie, a tym razem pokazałem, że mogę być także przydatny w pomocy, a właśnie na tej pozycji czuję się najlepiej - zaznaczył pochodzący z Raciborza zawodnik.

Czwartkowy mecz był dla Monety ósmym w koszulce reprezentacji Polski do lat 21. Jak dotąd 23-latek w nich dwie bramki.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco