ICC: Milan pokonał Bayern

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  22.07.2017 15:00
AC Milan pokonał Bayern Monachium 3:0 w meczu towarzyskim rozegranym w ramach międzynarodowego turnieju International Champions Cup.

Na Shenzhen Universiade Sports Centre Stadium dwa gole dla ekipy Rossonerich strzelił Patrick Cutrone. 19-latek najpierw wpisał się na listę strzelców w 14. minucie, a następnie w 25. minucie.

Bramkę dla AC Milan zdobył także Franck Kessie, który w 14. minucie oddał mocny i skuteczny strzał na bramkę Bawarczyków, a także Hakan Calhanoglu. Reprezentant Turcji w 85. minucie ustalił wynik spotkania na 4:0.

Całe spotkanie w barwach drużyny z Monachium rozegrał Robert Lewandowski.

Bayern Monachium - AC Milan 0:4 (0:3)
Bramki: Kessie 14', Cutrone 25', Cutrone 43', Calhanoglu 85'

Komentarze | 5 komentarzy

Lubie_Placki | 23.07.2017 11:32

wow szok to tylko sparing ale dobrze widziec w Milanie wkoncu lewego obronce ktory potrafi podac do kogos dokladnie.
Jak to ktos napisal MDS 5 lat 0 asyst, RR 1 mecz 2 asysty hehehe
Zobaczymy jak to bedzie dalej wygladac, obrona dzisiaj solidnie i to cieszy :)

deshaun | 23.07.2017 12:19

Piękny wynik. Mimo że to sparing to miło zobaczyć taki wynik z drużyną TOP 5 na świecie.  Dodatkowo wcale nie grali rezerwowym skladem

dreamer1897 | 23.07.2017 13:32

Pogrom, Lewy może odchodzić do Chin w takiej formie to czysty interes dla Bayernu...

NewMaldini | 23.07.2017 14:33

Milan o klasę lepszy, a Bayern wyszedł przecież w bardzo mocnym składzie. Jeśli chodzi o nowe nabytki to jestem naprawdę pełen podziwu. Nie ma się do czego przyczepić. Kessie i Ricardo Rodriguez najlepsi na boisku. Jedynie Andre Silva zagrał nieco słabiej, ale to pewnie trema przed pierwszym występem. Jeśli chodzi o "starych" piłkarzy to Donnarumma i Bonaventura na swoim stałym bardzo wysokim poziomie, no i odmieniony Niang, który pozytywnie zaskoczył. Powinniśmy się zastanowić dwa razy zanim się go pozbędziemy.
Cutrone? Chłopak ma to coś... Kto wie, być może to nie Auba, Silva czy Belotti, a właśnie on za parę lat będzie naszą czołową dziewiątką.

Bayern chce 38 mln za Sanchesa? Patrząc dziś na jego grę zastanawiałem się czy nie chodzi przypadkiem o 38 mln złotych...

Wiadomo, że to tylko sparing i nie ma powodów do euforii, ale tym meczem wysyłamy światu jasny sygnał - Milan powraca.

dalmare | 23.07.2017 23:47

Nie było wczoraj ważniejszej dla Serie A wiadomości niż ta, że rekonstruowany Milan rozbił 4-0 Bayern w bardzo mocnym składzie.
Do przerwy Bayern w składzie:
Fruchtl; Rafinha-Hummels-Alaba-Barnat; J.Martinez-Tolisso; Coman-Muller-Ribery; Lewandowski
otrzymał 3-0 od Milanu w składzie:
G.Donnarumma; Abate-Zapata-Musacchio-R.Rodriguez; Kessie-Montolivo-Bonaventura; Niang-Cutrone-Borini.

Po zmianach Calhanoglu dołożył 4-0. ICC to turniej promocyjny, gra Milanu została należycie zauważona. Media relacjonowały nie skąpiąc odniesień do ostatnich wydarzeń (nagłówek sky.sports "Milan passa alle cose formali: 4-0" ('przejdżmy do formalności', słowa Fassone przy podpisie Donnarummy i Bonucciego).
Wszyscy zauważyli kolejnego wychowanka, rocznik '98. Akcja 43' w stylu Barcelony: Niang> Cutrone> Niang> Bonaventura> Cutrone 3-0.

Nie było wczoraj ciekawszej dla Serie A wiadomości- ale na news nie doczekaliśmy się nawet w nocy (data tekstu nie jest datą publikacji).