REKLAMA
REKLAMA

#Nice1Liga: Hit w Łęcznej, wygrani w Siedlcach

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  05.08.2017 11:30
W sobotnie popołudnie i wieczór rozegranych zostanie siedem meczów drugiej kolejki Nice I Ligi. Jednym z ciekawszych meczów powinien być ten z udziałem Górnika Łęczna i Zagłębia Sosnowiec. Spadkowicz z Lotto Ekstraklasy ma zamiar zrehabilitować się swoim kibicom za porażkę sprzed tygodnia. Wcale nie lepsze nastroje towarzyszą jednak sosnowiczanom.

GÓRNIK ŁĘCZNA VS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (SOBOTA 17:00)

Zielono-czarni na inauguracje rozgrywek na zapleczu polskiej ekstraklasy ulegli na wyjeździe Odrze Opole i to aż 0:3. Tym samym słaba postawa Górników z meczów kontrolnych została utrzymana także w ligowej rzeczywistości. Natomiast piłkarze Zagłębia w ramach pierwszej kolejki ulegli 0:1 zawodnikom Olimpii Grudziądz.

Biorąc pod uwagę, że sosnowiczanie bez większego kłopotu Chełmiankę Chełm, to porażkę Zagłębia przed tygodniem przyjęto jak niespodziankę. Mimo że team z województwa kujawsko-pomorskiego również ma ambitne plany związane z podbojem ligi i wywalczeniem promocji do Lotto Ekstraklasy.

W sobotnie popołudnie dojdzie do siódmego ligowego starcia z udziałem obu ekip. Jak dotąd tylko raz górą było Zagłębie, dwa mecze zakończyły się remisem, a trzy spotkania na swoją korzyść rozstrzygnęła Duma Lubelszczyzny. Po raz ostatni obie drużyny rywalizowały ze sobą w sezonie 2001/02. Sosnowiczanie w roli gospodarza zremisowali 1:1.
Warto odnotować, że obie ekipy przystąpią do swojego spotkania osłabione. W szeregach Zagłębia zabraknie na pewno Radosława Pruchnika i Dariusza Jareckiego. p[od znakiem zapytania stoją z kolei występy Macieja Szmatiuka i Łukasza Tymińskiego. W ekipie z Sosnowca nie zagra Terence Makengo i prawdopodobnie Mateusz Cichocki.

05.08.2017, godz. 17:00 Stadion Górnika w Łęcznej
GÓRNIK ŁĘCZNA - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Przewidywane składy:

GÓRNIK (4-5-1): Prusak – Sasin, Kasperkiewicz, Wiech, Kosznik, Suchanek, Vukobratović, Karbowy, Bonin, Szewczyk, Ubiparip

ZAGŁĘBIE (4-2-3-1): Kudła – Wrzesiński, Jędrych, Najemski, Udovicić, Banasiak, Milewski, Nowak, Łuczak, Nawrotka, Lewicki.

TYP REDAKCJI:

Naszym zdaniem górą w tym starciu będą goście. Nasz typ: 0:1.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco