REKLAMA
REKLAMA

Andrea Conti liczy, że w marcu wróci do gry

dodał: MW  |  źródło: ASInfo  |  16.11.2017 13:35
Andrea Conti liczy, że w marcu wróci do gry

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Andrea Conti był jednym z 11 zawodników sprowadzonych przez AC Milan w letnim okienku transferowym. Prawy obrońca liczy, że w marcu będzie mógł wrócić do gry, po tym, jak doznał podczas wrześniowego treningu poważnej kontuzji więzadeł krzyżowych kolana.

- Pierwsze 15 dni były dla mnie trudne. Powiedziano mi, abym odpoczywał. Przechodziłem tylko z łóżka na kanapę i potem w nocy nie mogłem spać - powiedział Conti w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

- Przez pierwszych 15 dni musiałem brać środki przeciwbólowe. Teraz rano przychodzę do naszego ośrodka i od 9.30 mam zabiegi. Potem pracuję na siłowni. Nauczyłem się, że odpoczynek wiele znaczy - dodał.

- Powiedziano mi, że wrócę do gry w marcu. To jednak zależy od tego, jak kolano będzie reagowało. Kilka dni temu zacząłem truchtać. Jednak po pięć minutach już nie byłem w stanie - przyznał.

- Nadal nic nie mogę robić z piłką. Tylko kilka podań. Czy potrafię nadal to robić? To nie jest tak, że wcześniej byłem pod tym względem fenomenalny - stwierdził.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco