Seria Udinese trwa, remis w Turynie

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  30.12.2017 16:56

Serie A  |  Serie A

Zawodnicy Bologny przegrali z graczami Udinese 1:2 (1:1). Tymczasem piłkarze Torino zremisowali z Genoą 0:0.

Co działo się na obiekcie Bologny? Gracze gospodarzy objęli prowadzenie w 27. minucie tego spotkania, kiedy to niefortunnie interweniował Danilo, który skierował piłkę do własnej siatki.

Goście odpowiedzieli dziesięć minut potem, kiedy to na listę strzelców "wpisał się" Widmer. Do przerwy mieliśmy zatem bramkowy remis.

Kilka minut po zmianie stron podopieczni Oddo wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu Lasagni i to gracze Udinese byli bliżej zdobycia kompletu punktów.

W 77. minucie wynik tego meczu mógł zmienić Destro, ale dobrze interweniował golkiper przyjezdnych.

Ostatecznie rezultat tej potyczki nie uległ już zmianie i finalnie goście wygrali 2:1.

Bologna - Udinese 1:2 (1:1)
1:0 Danilo 27' (sam.)
1:1 Widmer 37'
1:2 Lasagna 48'

Jak przebiegała potyczka na stadionie w Turynie? Gracze gospodarzy mogli wyjść na prowadzenie w 15. minucie, ale Niang nie wykorzystał swojej sytuacji.

W 34. minucie bramkę dla Torino mógł zdobyć również Berenguer, lecz dobrą interwencją popisał się bramkarz przyjezdnych, który uchronił swój zespół przed utratą trafienia.

W 70. minucie wynik spotkania mógł otworzyć Niang, ale jego próba została w porę zablokowana przez zawodników klubu z Genui.

Osiem minut potem ten sam zawodnik po raz kolejny mógł dać prowadzenie gospodarzom. Tym razem jednak bardzo dobrze interweniował Perin.

Do ostatniego gwizdka sędziego też nie padły żadne bramki i finalnie oba kluby zdobyły po jednym oczku.

Torino - Genoa 0:0