REKLAMA
REKLAMA

Kolasinac: Naszym celem jest wygranie Ligi Europy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: FourFourTwo  |  07.03.2018 12:31
Sean Kolasinac po czterech z rzędu porażkach w wykonaniu Arsenalu FC, chce aby jego drużyna wróciła na zwycięski szlak w boju z AC Milanem. Hitowe starcie w ramach 1/8 finału Ligi Europy zaplanowane jest na czwartek na godzinę 19:00.

- Jesteśmy w trudnej sytuacji. W meczach z Man City nie zagraliśmy dobrze - mówił zawodnik The Gunners cytowany przez FourFourTwo.

- Jednak graliśmy przeciwko świetnej ekipie, trzeba to szczerze powiedzieć. Szczególnie w ataku Man City prezentuje się bardzo dobrze - dodał Kolasinac.

- Są na pierwszym miejscu w tabeli ligi angielskiej, mając dużą przewagę nad resztą stawki. W każdym razie my nie może się załamywać - powiedział.

- W czwartek gramy w Mediolanie i musimy pokazać się tam z jak najlepszej strony. Nie możemy myśleć o tym, co za nami, a o tym, co nas czeka - zaznaczył.

- Chcemy znaleźć się w finale Ligi Europy i wygrać go. Dzięki temu możemy awansować do Ligi Mistrzów i to jest nasz cel - skwitował.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

O_Brien | 07.03.2018 13:09

Podziwiam optymizm drużyny Wengera, bo ich ostatnia gra (pomijając wyniki) mogłaby nie wystarczyć na Viktorię Pilzno, a gdzie oni myślą o pokonaniu np. Atletico i wygraniu LE? xD

TomKox | 07.03.2018 16:30

Liczę na Milan, że będzie kontynuował serię meczów bez porażki i wygra to spotkanie, zachowując jednocześnie czyste konto.

Bądź co bądź, Arsenal to będzie pierwszy poważny międzynarodowy sprawdzian dla Rossonerich od lat, nawet mimo tego, że są aktualnie bez formy. Należy pamiętać, że mecz meczowi nie jest równy, więc ciężko spisywać Arsenal z góry na straty - a nuż ich coś oświeci.

Mimo wszystko mam nadzieję, że Gattuso zmotywuje odpowiednio chłopaków i Milan nie pozwoli Kanonierom na zbyt wiele.

PS

Odnoszę wrażenie, że gdy używa się takich słów jak "AC" czy "FC" to wtedy nazwy klubu się już nie odmienia, gdyż same te skróty oznaczają mniej więcej tyle co "klub piłkarski". Także wydaje mi się, że błędnym jest używanie określeń takich jak "AC Milanem", "Arsenalem FC", "FC Barceloną" itp.

Kokodzambo | 07.03.2018 16:50

Ambitnie, ale to dla nich jedyna droga do Ligi Mistrzów. Łatwo nie będzie, bo przecież jest jeszcze Atletico, Borussia czy Lazio.

SCOUSER1892 | 07.03.2018 19:55

i czego on się naćpał? odpadną po meczu we Włoszechtransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
06.04 10:35