REKLAMA
REKLAMA

Conti ponownie kontuzjowany

dodał: maaarcin  |  źródło: Football Italia  |  27.03.2018 17:10
Conti ponownie kontuzjowany

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Andrea Conti doznał kontuzji tego samego kolana, które miał operowane we wrześniu, ale przedstawiciele Milanu zapewniają, że nie doszło do uszkodzenia więzadeł.

Obrońca doznał zerwania więzadła krzyżowego w lewym kolanie na początku sezonu, ale wrócił do składu Rossonerich na spotkanie z Chievo.

Kolejna długa przerwa Contiego?


Reprezentant Włoch we wtorek został jednak zmuszony do przerwania treningu, co wywołało obawy, że może go czekać kolejna długa przerwa w grze.

"AC Milan informuje, że podczas dzisiejszego treningu Andrea Conti poinformował, że doznał zwinięcia lewego kolana, tego samego które miał operowane 16 września" - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

"Prześwietlenia i specjalistyczne badania przeprowadzone przez profesora Herberta Schoenhubera wykluczyły zerwanie zrekonstruowanego więzadła krzyżowego przedniego, ale ujawniły również skręcenie w lewym kolanie. Zostanie ono ocenione w najbliższych dniach" - czytamy dalej.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

NewMaldini | 27.03.2018 17:24

No to chyba znamy największego pechowca tego sezonu. Szkoda, bo chłopak podczas pre sezonu i pierwszych spotkań Serie A wyglądał fantastycznie.
Całe szczęście, że jest Calabria, który talentem Contiemu nie ustępuje.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy