Hertha na remis z Augsburgiem

dodał: Kejar  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  28.04.2018 17:24

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Gracze Herthy zremisowali na swoim boisku z zawodnikami Augsburga 2:2 (0:1), chociaż do 84. minuty przegrywali 0:2.

Co działo się na stadionie w Berlinie? Zawodnicy ekipy gości mogli objąć prowadzenie w 16. minucie, kiedy to rzut wolny egzekwował Hinteregger. Golkiper Herthy stanął jednak na wysokości zadania i obronił to uderzenie.

W 32. minucie Jarstein był już jednak bezradny po strzale Gregoritscha i mieliśmy 1:0 dla przyjezdnych.

W 61. minucie na 2:0 podwyższył Cordova i goście byli coraz bliżej zdobycia kompletu oczek.

To nie był jednak koniec emocji w tej potyczce. Gospodarze w krótkim odstępie czasu doprowadzili bowiem do wyrównania. Najpierw - w 84. minucie - bramkę z rzutu karnego zdobył Ibisević. Potem na listę strzelców wpisał się również Selke.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i obie ekipy zdobyły po punkcie. Warto zaznaczyć, że w samej końcówce czerwoną kartką ukarany został jeszcze Heller.

Hertha - Augsburg 2:2 (0:1)

0:1 Gregoritsch 32'
0:2 Cordova 61'
1:2 Ibisević 84' (k.)