REKLAMA
REKLAMA

Prezydent Barcy: Coutinho i Dembele to nasze duże inwestycje

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sports  |  04.06.2018 07:38
Prezydent Barcy: Coutinho i Dembele to nasze duże inwestycje

Piłkarze wracają na boiska!
Prezydent FC Barcelony Josep Maria Bartomeu w jednym ze swoich ostatnich przekazów dla mediów zabrał głos w sprawie dwóch zawodników Dumy Katalonii. Sternik Blaugrany dał wszystkim do zrozumienia, że nie zamierza pozbywać się takich piłkarzy jak Ousmane Dembele, czy Philippe Coutinho.

Przypomnijmy, że wymieniona na wstępie dwójka trafiła do Barcy latem minionego roku. W ostatnim czasie pojawiły się z kolei głosy, że młody Francuz może pożegnać się z Barcą. Przedstawiciela mistrzów Hiszpanii zdementował te doniesienia.

- Coutinho i Dembele to zawodnicy, w których zainwestowaliśmy i mamy spore oczekiwania wobec nich - rzekł Bartomeu cytowany przez Sky Sports.

- W ostatnim czasie więcej okazji do gry miał Coutinho. Dembele to jednak młody piłkarz, posiadający ogromne umiejętności. Jestem pewny, że w kolejnej kampanii pokaże, na co go stać - zaznaczył.

- Pierwszy sezon w takim klubie jak Barcelona zawsze jest trudny. Wpływ na to ma między innymi styl gry drużyny, który różni się od tego, co prezentują inne zespoły - dodał.

- Wierzę jednak w to, że w nowej kampanii Coutinho i Dembele będą mocnymi punktami naszej drużyny - skwitował.

Odnotujmy, że o Dembele stara się według niektórych doniesień mediów Liverpool FC, którego menedżerem jest Juergen Klopp.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco