REKLAMA
REKLAMA

Milan sprzeda Locatellego do Sassuolo

dodał: maaarcin  |  źródło: Football Italia  |  11.08.2018 10:46
Milan sprzeda Locatellego do Sassuolo

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Milan zgodził się na sprzedaż Manuela Locatellego do Sassuolo za 12 milionów euro plus bonusy. W poniedziałek zawodnik przejdzie badania medyczne przed finalizacją transferu.

Oba kluby negocjacje w sprawie transferu prowadziły od kilku tygodni. Teraz wszystko wskazuje na to, że Rossoneri są gotowi do rozstania ze swoim utalentowanym wychowankiem.

Jak informują włoskie media, Milan otrzyma za swojego zawodnika 12 milionów euro. Kwota ta może wzrosnąć o dodatkowe 2 miliony euro bonusów.

Niewykluczone, że w umowie między klubami znajdzie się opcja pozwalająca Milanowi na odkupienie 20-letniego pomocnika.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

PerSempreMilan | 11.08.2018 13:57

Milan w umowie będzie miał wpisane prawo do odkupienia zawodnika za określoną kwotę, wiec w sumie dla nas układ idealny, wypali odkupimy, nie wypali to 12/14 mln w kieszeni. Chociaż z drugiej strony przykłady byłych piłkarzy jak Verdi, Saponara czy Cristante pokazują, że Milan lubi tanio sprzedać, a rok później  kluby sprzedają ich za 30 mln euro..

Forza Milan!!

Adqu | 11.08.2018 18:52

Z tego co czytałem to transfer bez prawa do odkupu. Milan się ostro czyści widzę po starych właścicielachtransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy