Huesca wygrywa na Estadio Municipal de Ipurua

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  19.08.2018 20:10

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Zawodnicy Eibaru przegrali na swoim terenie z graczami Huesci 1:2 (0:2). Tym samym beniaminek udanie zainaugurował nowy sezon.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze gości już do przerwy prowadzili dwoma trafieniami. Najpierw w piątej minucie na listę strzelców wpisał się Gallar.

To nie był jednak koniec popisów tego piłkarza. Zawodnik beniaminka kolejnego gola zdobył bowiem w 40. minucie.

W 53. minucie dobrą okazję miał Gomez, ale tym razem na wysokości zadania stanął bramkarz Eibaru.

Gospodarze po zmianie stron byli w stanie odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. W 69. minucie bramkarza rywali pokonał Escalante.

W 75. minucie ten mecz definitywnie mógł rozstrzygnąć Hernandez, ale spudłował w dobrej sytuacji.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i goście wygrali 2:1.

Eibar - Huesca 1:2 (0:2)