Bologna na remis z Torino, wygrane Atalanty i Lazio

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  21.10.2018 16:56

Łukasz Skorupski  |  fot. Grzegorz Wajda

Gracze Bologny zremisowali u siebie z Torino 2:2 (0:1). Skorupski rozegrał całe spotkanie. W innych meczach piłkarze Chievo przegrali z Atalantą 1:5 (0:2), a Parma przegrała z Lazio 0:2 (0:0). Stępiński rozegrał 67 minut, a Jaroszyński całe spotkanie w barwach Chievo. Tymczasem gracz Atalanty - Reca - przesiedział całe spotkanie na ławce.

Bologna remisuje z Torino

Jak przebiegał ten mecz? Goście objęli prowadzenie w 14. minucie, kiedy to gola zdobył Falque.

W 54. minucie drugą bramkę dla klubu z Turynu strzelił Baselli. Gospodarze zdobyli gola kontaktowego kilka minut potem po strzale Santandera.

W 77. minucie było już 2:2 po golu Calabresiego. Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły już żadne bramki i spotkanie zakończyło się podziałem oczek.

Bologna - Torino 2:2 (0:1)

0:1 Falque 14'
0:2 Baselli 54'
1:2 Santander 59'
2:2 Calabresi 77'

Demolka w Weronie

Do przerwy piłkarze klubu z Bergamo prowadzili już dwoma trafieniami. Na listę strzelców wpisali się de Roon i Ilicić.

Dodatkowo w 40. minucie drugą żółtą kartką - a w konsekwencji czerwoną - został ukarany Barba i sytuacja gospodarzy była już naprawdę bardzo trudna.

W 50. minucie goście podwyższyli po kolejnym trafieniu Ilicicia. Kilkadziesiąt sekund potem ten sam zawodnik trzeci raz wpisał się na listę strzelców. Gola na 5:0 zdobył zaś Gosens.

Gospodarzy tego dnia stać było jedynie na trafienie honorowe autorstwa Birsy, który zdobył gola (z karnego) w 84. minucie.

Lazio z kompletem

Do przerwy kibice nie zobaczyli ani jednego gola. Najlepsze okazje mieli Inglese i Patric, ale ich nie wykorzystali.

W 51. minucie goście mogli ponownie wyjść na prowadzenie. Tym razem swojej sytuacji nie wykorzystał Immobile.

Rzymianie dopięli swego w 81. minucie, kiedy to gola zdobył właśnie Immobile - z karnego.

Wynik meczu na 2:0 dla gości ustalił - w doliczonym czasie gry - Correa.

Parma - Lazio 0:2 (0:0)

0:1 Immobile 81' (k.)
0:2 Correa 90+4'