Gracze Mourinho tracą punkty

dodał: Kejar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  01.12.2018 20:20

Jose Mournho  |  fot. Grzegorz Wajda

Liga niemiecka wróciła do gry!
Gracze Southampton zremisowali u siebie z Manchesterem United 2:2 (2:2). Dla gości to trzeci kolejny mecz bez wiktorii w Premier League.

Jak wyglądał ten mecz na stadionie Świętych? Premierowe trafienie mogło mieć miejsce już w trzeciej minucie. Golkiper Southampton poradził sobie jednak z próbą Lukaku.

Minęło dziesięć minut i gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu Armstronga. W 20. minucie - z rzutu wolnego - celnie przymierzył Soares i było 2:0.

Podopieczni Mourinho zdobyli bramkę kontaktową w 33. minucie. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Lukaku.

Piłkarze drużyny z Old Trafford doprowadzili do wyrównania w 39. minucie po trafieniu Herrery. Asystę zanotował na swoim koncie Rashford.

W 68. minucie strzelał Gabbiadini, ale bramkarz Manchesteru United spokojnie poradził sobie z tym uderzeniem.

Kilkadziesiąt sekund później przewrotką próbował Pogba, lecz jego próba także nie zrobiła wrażenia na bramkarzu rywali.

W 76. minucie mocno z dystansu huknął Hoiberg, ale po raz kolejny na wysokości zadania stanął de Gea.

W 80. minucie na uderzenie zdecydował się Redmond - kolejna dobra interwencja Hiszpana.

W doliczonym czasie gry szczęścia próbował Gabbiadini. Uderzył jednak ponad bramką przejezdnych.

Finalnie mecz zakończył się remisem 2:2.

Hojbjerg, Lemina, Vestergaard, Armstrong - Rashford, Fellaini, Pogba, Young

Southampton: McCarthy - Stephens, Yoshida, Vestergaard - Valery, Hojbjerg, Lemina (Davis 90+3'), Soares - Armstrong, Obafemi (Gabbiadini 64'), Redmond

Manchester United: de Gea - Young, McTominay, Jones, Matić, Shaw (Dalot 72') - Fellaini, Herrera, Pogba - Lukaku (Lingard 86'), Rashford (Martial 77')

Komentarze | 14 komentarzy

SCOUSER1892 | 01.12.2018 20:31

stawiałem remis i jest, tyle że nie 1-1

MU dzisiaj potwierdził czemu jest nisko w lidze, ich gra jest katastrofą, Pogba gubi piłkę po czym mało nie padnie bramka, Southampton to słaba drużyna w obecnym sezonie a myślę że zasłużyli na 3 punkty dzisiaj, szkoda Świętych ale cóż, nie pierwszy raz tracą punkty w taki sposób

De Gea jeden słabszy mecz i MU traci znów punkty, gdyby wyjął chociaż pierwszy strzał to dziś MU by wygrał ale jak pisałem wiele razy, tutaj tylko De Gea jest na poziomie, reszta to typy bez formy lub zwykli nieudacznicy jak Felelealini toć ten sęk to dzisiaj powinien być po drugiej stronie barykady, typ w sam raz na Southampton

slawekmat | 01.12.2018 20:37

nie gracze tylko Jose przez swoja głupotę, najpierw wystawia najbardziej drewniany skład potem zamiast zdjąć McTominaya Felka to zdejmuje Rash i Lukaku....goni czołówkę ze hoho w tym tempie to za 10 kolejek bedzie miał z 40pkt straty

Mr_Devil | 01.12.2018 20:59

Spodziewałem się remisu, tyle że bezbramkowego.
Przynajmniej sobie postrzelali ;-]

Swienta_Maryja | 01.12.2018 21:07

bardzo mnie cieszy ten wynik :)))

mika_el | 01.12.2018 21:46

A ja się nie będę znęcał nad Mourinho, bo to już robi się powoli nudne, ale skrytykuje Southampton. Mając 2-0 nie można grać tak niefrasobliwie w obronie i wypuścić zwycięstwa z słabym United. Druga połowa pokazała że można nie pozwolić strzelić bramki przeciwnikowi. Powtórzę to po raz kolejny, ale nie wiem co ten Redmond robi w pierwszym składzie? Już drugi trener z rzędu na niego stawia i drugi niedługo poleci ze stanowiska. Dlaczego pozbyto się Boufal'a kosztem Elyounoussi'ego który nawet nie gra? Polityka transferowa tego klubu od ponad roku leży i jest to wina trenerów. Hughes musi odejść i potrzebny jest ktoś, to będzie potrafił grać ładnie i kombinacyjnie, bo ta drużyna na to zasługuje. I dlatego ten remis mnie nie cieszy, bo przypieczętuje tylko tę stagnację która jest w klubie i odłoży w czasie konieczne zmiany.

The Kop | 01.12.2018 22:32

Biorąc pod uwagę siłę składów to remis z praktycznie ostatnią drużyna hwały nie przynosi. Szkoda Świętych bo MU był dziś do ugryzienia.

Joker | 02.12.2018 00:12

Mourinho to chyba tego remisu w końcówce bronił, bo ja nie widziałem sygnału z ławki aby zaatakować, rzucić wszystko na jedną kartę, bo jak z boiska schodzą napastnicy (Lukaku był cienki dziś, ale gola strzelił, no a Rash coś tam grał i 2 asysty dorzucił), a zespół teoretycznie chcę wygrać to trochę dziwne... Podobnie jak fakt iż Martial czy Lingard wchodzą dopiero w ostatnim kwadransie zamiast przynajmniej koło 60 minuty... Ja nie wiem jak beznadziejnie musi grać ten zespół, aby Mourinho poleciał, ale ten facet nie ma totalnie pomysłu na tą drużynę... Kombinuje z tym składem, ustawieniami, a gra jak była nijaka tak dalej jest, a gdy coś nie idzie (czyli prawie zawsze) to kończy się na pałowaniu długich piłek, albo na szybkich zawodników, albo na Fellainiego żeby głowę wygrał... Normalnie taktyka z wyższej półki, totalnie nie do rozczytania dla rywali... Większość goli MU w tym sezonie to nie jakieś schematy, zespołowe akcje, fajnie rozegrane akcje (czy chociaż stałe fragmenty, nie licząc meczu z Juve), tylko pojedyncze przebłyski jednego czy drugiego zawodnika, dziś akurat Rash'owi wyszły 2 akcje i stąd remis, bo nawet tego by nie było z tą grą... Miejsca 7-8 to niestety w tej chwili poziom MU, takiego dna to chyba nawet z Moyes'a nie było, a jeśli to zbliżone...

Anderson | 02.12.2018 00:17

Gracze tracą punkty? To Jose już się nie przyznaje do tej drużyny? W środę wbijamy na Old Trafford spuścić wam solidny łomot diabełki.

SCOUSER1892 | 02.12.2018 07:49

@Anderson

niekoniecznie, MU jest przeciętny ale z Chelsea urwali punkty, z Juve wygrali wyjazd, ta drużyna ma przebłyski, owszem Arsenal na chwilę obecną jest mocniejszy o wiele ale jednak podałem ci przykład że MU może urwać punkty, czasami zaskakują, zdecydowanie nie radzą sobie z niżej notowanymi rywalami

antekajtek | 02.12.2018 16:01

United to żałosny klub tak jak jego kibice. Ten remis to dla nich sukces.

slawekmat | 02.12.2018 16:06