Eibar na remis z Levante, osiem goli na Ipurua

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  09.12.2018 13:50

La Liga

Gracze Eibar zremisowali z Levante 4:4 (1:2). Tym samym goście są niepokonani dokładnie od jednego miesiąca w lidze.

Jak wyglądało to spotkanie? Do przerwy zobaczyliśmy trzy trafienia. Gospodarze objęli prowadzenie w ósmej minucie po bramce Enricha. Kilkadziesiąt sekund potem wyrównał Morales.

Piłkarze Levante poszli za ciosem. W 25. minucie na listę strzelców wpisał się bowiem Rober i mieliśmy 2:1 dla klubu z Walencji.

Po zmianie stron gospodarze ostro wzięli się do pracy. Od 57. minuty do 65. minuty zdobyli bowiem trzy bramki. Najpierw golkipera rywali pokonał Escalante.

Potem dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Charles (jedno trafienie z rzutu karnego).

To nie był jednak koniec emocji w tej potyczce. Końcówka należała bowiem do gości. W 75. minucie bramkę kontaktową zdobył Tono.

Natomiast w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Mayoral i finalnie mecz zakończył się hokejowym remisem 4:4.

Eibar - Levante 4:4 (1:2)