Sassuolo dzieli się oczkami z Fiorentiną

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  09.12.2018 14:23

Serie A  |  Serie A

Gracze Sassuolo zremisowali u siebie z Fiorentiną 3:3 (0:0). Obie ekipy w czterech ostatnich kolejkach zanotowały po trzy remisy.

Co działo się w tej potyczce? Na pierwszego gola w tym spotkaniu czekaliśmy do 63. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Duncan. Pięć minut potem było 2:0 po bramce Babacara.

W 70. minucie goście odpowiedzieli. Na listę strzelców wpisał się bowiem Simeone.

Kiedy dziesięć minut potem gola zdobył Sensi wydawało się, że gospodarze na pewno zgarną komplet punktów.

Tak się jednak nie stało. Piłkarze z Florencji - dzięki bramkom Benassiego i Mirallasa - doprowadzili bowiem do wyrównania.

Warto zaznaczyć, że sędzia pokazał w tym spotkaniu dwa czerwone kartoniki. Zobaczyli je Djuricić (Sassuolo, w 87. minucie) i Milenković (Fiorentina, doliczony czas gry).

Sassuolo - Fiorentina 3:3 (0:0)

1:0 Duncan 63'
2:0 Babacar 68'
2:1 Simeone 70'