Sassuolo z kompletem

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  26.01.2019 16:54

Serie A  |  Serie A

Gracze Sassuolo wygrali u siebie z Cagliari 3:0. Bramki dla gospodarzy zdobywali Locatelli, Babacar i Matri.

Co działo się w tej potyczce? Piłkarze Sassuolo wyszli na prowadzenie już w dziewiątej minucie, kiedy to swoją sytuację wykorzystał Locatelli.

Sześć minut potem mogło być już 2:0, ale tym razem dobrze interweniował bramkarz Cagliari, który poradził sobie z uderzeniem Bourabii.

W 43. minucie przed szansą stanął Babacar. Ponownie skutecznie interweniował Cragno. Bramkarz Cagliari był jednak bezradny kilka minut potem, kiedy Babacar pokonał go - z karnego.

Kilka minut po zmianie stron mogło być 3:0, ale Lirola przegrał pojedynek z golkiperem rywali. W 62. minucie precyzji zabrakło natomiast Rogerio.

W 85. minucie Boga został zatrzymany przez dobrze interweniującego Cragno. Golkiper Cagliari skapitulował kilka minut potem po uderzeniu Matriego.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Sassuolo - Cagliari 3:0 (2:0)

1:0 Locatelli 9'
2:0 Babacar 45+4' (k.)