Hertha na remis z Werderem

Ondrej Duda

Gracze Herthy zremisowali na swoim terenie z Werderem 1:1. Bramkę na wagę podziału oczek dla bremeńczyków zdobył Pizarro.

Jak wyglądało to spotkanie? W 21. minucie blisko byli gospodarze, ale Selke trafił jednak tylko w obramowanie bramki rywali.

Zawodnik klubu ze stolicy Niemiec dopiął swego kilka minut potem, kiedy to skorzystał z asysty Kalou i pokonał bramkarza przyjezdnych.

W 38. minucie mogło być już 2:0, ale Duda, z rzutu wolnego, trafił tylko w słupek.

W 59. minucie słowacki pomocnik gospodarzy miał kolejną sytuację – tym razem jego próba została w porę zablokowana przez jednego z rywali.

W 78. minucie na uderzenie zdecydował się Sargent, ale jego próba nie była wystarczająco precyzyjna.

Piłkarze klubu z Bremy doprowadzili do wyrównania w doliczonym czasie gry. Gola na wagę remisu zdobył Pizarro.

Hertha – Werder 1:1 (1:0)