REKLAMA
REKLAMA

Leno: Potrzebowałem czasu na aklimatyzację

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sports  |  27.02.2019 11:42
Leno: Potrzebowałem czasu na aklimatyzację

Emirates Stadium  |  fot. Wojciech Witkowski

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Bernd Leno w jednym ze swoich ostatnich przekazów dla mediów przekonywał, że jest dumny z tego, że został numerem jeden w bramce Arsenalu FC. Zawodnik nie ukrywał też, że potrzebował czasu na to, aby oswoić się z warunkami gry w Premier League, które nieco odbiegają od standardów znanych w Bundeslidze.

- Jestem dumny z tego, że jestem numerem jeden w bramce Arsenalu w Premier League. Jestem szczęśliwy z tego powodu. Oczywiście potrzebowałem trochę czasu, aby przyzwyczaić się do nowych kolegów z drużyny, nowej ligi, nowego kraju i nowego stylu gry. W Anglii piłka nożna jest nieco inna niż w Niemczech - mówił Leno w rozmowie ze Sky Sports.

- Największą różnicą jest szybkość gry, a także styl gry. Potrzebowałem czasu, aby się zaaklimatyzować, ale teraz jestem lepszy niż wcześniej, chociaż wiem, że wciąż mogę się rozwijać - dodał golkiper The Gunners.

26-letni bramkarz w tym sezonie wystąpił łącznie w 25 spotkaniach, w których sześć razy zachował czyste konto. Przypomnijmy, że Leno trafił do Arsenalu latem minionego roku za 25 mln euro z Bayeru Leverkusen.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco