REKLAMA
REKLAMA

Pedro: Arrizabalaga? Szatnia murem za Sarrim

dodał: Adam Buciński  |  źródło: ESPN  |  28.02.2019 17:30
Pedro: Arrizabalaga? Szatnia murem za Sarrim

Chelsea  |  fot. adidas

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Uwaga piłkarskich mediów w ostatnich dniach skupiła się mocno na Chelsea, a finałem wszystkiego był incydent na linii Arrizabalaga - Sarri. Hiszpański napastnik Pedro, który gra w barwach londyńskiego klubu zaprzeczył jednak, że ma to wpływ na grę zespołu, podkreślając, że nie ma żadnego konfliktu w szatni, a wszyscy piłkarze stoją murem za swoim trenerem.

- W tym tygodniu było sporo medialnego gadania o naszym zespole, co zawsze trochę destabilizuje, ale prawda jest taka, że w szatnmi jesteśmy razem i czujemy się zespołem - zaczął hiszpański napastnik.

- Jeśli mam być szczery, to nikt z nas nie przywiązywał w szatni zbyt wielkie wagi do tego wszystkiego o czym się teraz mówi. O tym, że nie jesteśmy podzielni może świadczyć nasz ostatni mecz. Zagraliśmy dobre zawody - dodał.

- Rozmawialiśmy z trenerem i mogę śmiało powiedzieć, że rozwiązaliśmy nasze wcześniejsze problemy. Ostatni, mały incydent, niczego nie zmienia. Posadzenie na ławce Kepy? Nie wpłynie to na nasze kontakty z Sarrim. Stoimy za nim murem tak jak wcześniej. Wiemy, że nasz trener musiał podjąć taką decyzję i szanujemy go za to - zakończył.

Pedro dołączył do Chelsea w 2015 roku. Wcześniej występował w barwach Barcelony. W tym sezonie wystąpił w 36 spotkaniach, w których zaliczył 8 goli i zanotował trzy asysty. Łącznie na boisku spędził ponad 2160 minut.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Rob66 | 01.03.2019 12:26

No i fajnie.Media zawsze przesadzaja i robia z igly widly.
Tradycyjnie jak to w Anglii.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy