REKLAMA
REKLAMA

Locatelli: Byłem jak nowy Messi

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  02.03.2019 09:29
Locatelli: Byłem jak nowy Messi

Serie A

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Sassuolo Calcio zagra w sobotę na wyjeździe z AC Milan w 26. kolejce włoskiej Serie A. Będzie to wyjątkowe spotkanie dla Manuela Locatelliego, który latem minionego roku odszedł z klubu z San Siro.

21-latkowi przepowiadano wielką karierę w Milanie, kiedy w sezonie 2016/17 przebił się do podstawowego składu. Przed rokiem pomocnik niespodziewanie przeszedł do Sassuolo.

- Miałem kilka dobrych okresów w Milanie. Byłem jak nowy Messi. Moje zdjęcia były na pierwszych stronach gazet, było mnóstwo artykułów, materiałów w telewizji, poświęcona mi była wielka uwaga - powiedział Locatelli w magazynie Inside Serie A.

- Potem pojawiła się krytyka, kiedy rzeczy nie toczyły się dobrze. To mnie bardzo zabolało. To mnie dotknęło. Cierpiałem i przeżywałem trudne chwile - zdradził.

- Dzięki pomocy rodziny i mojej dziewczyny, poradziłem sobie z tym wszystkim. Sassuolo także we mnie wierzyło - stwierdził zawodnik, którego wszyscy pamiętają z kapitalnego zwycięskiego gola strzelonego z dystansu w spotkaniu z Juventusem w październiku 2016 roku. - To odmieniło moje życie - przyznał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco