REKLAMA
REKLAMA

Ranieri nowym trenerem Romy?

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  06.03.2019 18:55
Ranieri nowym trenerem Romy?

Claudio Ranieri  |  fot. Sport Pictures

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Według informacji Il Romanista, Claudio Ranieri jest głównym kandydatem na nowego trenera AS Romy.

67-latek w zeszłym tygodniu został zwolniony z Fulham FC po zaledwie 106 dniach. Szkoleniowiec ma już doświadczenie z pracy w Rzymie, bowiem prowadził AS Romę w latach 2009-2011.

Według najnowszych spekulacji, Ranieri podpisze umowę obowiązującą do końca trwających rozgrywek, a jej przedłużenie będzie zależało od wyników zespołu.

Obecnie trenerem ekipy Giallorossich jest Eusebio Di Francesco, ale na ten moment zajmuje ona piąte miejsce w tabeli Serie A.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Outlander | 06.03.2019 21:49


To sobie wymyślili następcę! Claudio to dość dziwny trener. Mam super wyniki a potem daje totalne wtopy...

JohnyKozak123 | 06.03.2019 23:48

Drużyny Ranierego to wiecznie druhna, nigdy panna młoda. Prowadził Napoli, Fiorentinę (tuataj wygrał 2 Puchary Włoch), Valencie (dwa razy i jeden Puchar Hiszpanii), Chelsea, Juventus, Inter, Romę, Monaco i Leicester (mistrzostwo). Wymieniłem tylko klasowe drużyny. Prowadził masę  klasowych drużyn a mistrza wygrał tylko raz - Leicester. Nadaje się do dnia świra - wiecznie drugi.

adini | 07.03.2019 10:30

Wielu kibiców Romy ma do niego sentyment za wicemistrzostwo, ale to zawsze kończy się tak samo...Chwilowy skok motywacji i poziomu, a później krypa. Nie szedłbym w te stronę, nieco archaiczny trener, który nigdzie nie potrafi zagrzać miejsca.

buongiorno | 07.03.2019 11:29

@Kozak

"Nadaje się do dnia świra - wiecznie drugi." - to był film pt. Nic śmiesznego.

Ranieri to faktycznie dziwny typ. Niby dobry, ale nie. Niby prowadził czołowe kluby, ale nic nie wygrał.

Nie wiem czy to rozwiązanie dla Romy.
Ja w ogóle mam wrażenie, że taki Milan i Roma mają zupełnie różne priorytety i dlatego Romie ciągle się nie udaje. Milan mierzy bardzo wysoko i chce wrócić na sam szczyt. Roma jakby chciała jedynie istnieć - ma mentalność takiego typowego ligowca. 3 - m-ce, 1/8 LM, a wszystko ponad to będzie sukcesem.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
04.04 21:40