REKLAMA
REKLAMA

Kluby z Francji chcą Ündera

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  20.04.2019 11:43
Kluby z Francji chcą Ündera

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Według informacji zamieszonych na łamach portalu Le10Sport zawodnik AS Romy w osobie Cengiza Ündera znalazł się na celowniku dwóch klubów z Ligue 1. Tureckiego piłkarza w swoich szeregach chciałby mieć takie kluby jak Olympique Lyon, czy Olympique Marsylia.

Jeśli wierzyć informacjom francuskiego portalu to 21-latek może być jednym z tych graczy rzymian, którzy w przypadku braku wywalczenia kwalifikacji do Ligi Mistrzów będzie musiał opuścić stołeczny klub, aby wyrównać starty finansowego podyktowane ewentualnym brakiem gry w elitarnych rozgrywkach.

Ünder od stycznia nie gra w wyjściowej jedenastce Romy, co było podyktowane kontuzją zawodnika i jego słabszą dyspozycją. Taki stan rzeczy sprawił, że piłkarz jest mniej wart, niż w poprzedniej kampanii. Roma jest podobno gotowa sprzedać reprezentanta Turcji za 20 milionów euro.

Odnotujmy, że wcześniej zainteresowanie Ünderem wyrażały dwa kluby z Premier League, czyli Arsenal FC i Manchester City.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

MarseilleFan | 20.04.2019 12:43

Nie wierzę w ta cenę. Jeśli rzeczywiście chcieliby go sprzedać za 20 mln to zgłosi się po niego pół Europy

FCHollywood | 20.04.2019 16:40

Bayern, LFC, do tych dwóch drużyn mi pasuje. Cena to żart.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy