Miedź z kompletem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: LigaPolska.pl  |  28.04.2019 15:00

Leszek Ojrzyński  |  fot. ASInfo

Gracze Miedzi wygrali u siebie z Płockiem 3:2. W tym momencie oba kluby mają pięć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze beniaminka wyszli na prowadzenie już w czwartej minucie, kiedy to swoją sytuację wykorzystał Roman.

Goście jeszcze nie otrząsnęli się po tej stracie, a już przegrywali dwoma trafieniami. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się bowiem Roman.

Kilka minut potem mogło być już 3:0, ale do pustej bramki nie trafił Camara. W 20. minucie ten sam zawodnik obił natomiast poprzeczkę.

Goście odpowiedzieli w 28. minucie. Wtedy to źle interweniował Pikk, a jego pomyłkę wykorzystał Kuświk.

Piłkarze Miedzi zdobyli trzeciego gola w 36. minucie. Asystował Zieliński, a bramkarza rywali pokonał Forsell.

W 56. minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Borysiuk. Bramkarz rywali poradził sobie jednak z jego próbą.

W 85. minucie czerwoną kartkę otrzymał Osyra. Rzut karny na gola zamienił natomiast Zawada.

W 90. minucie do wyrównania mógł doprowadzić Furman, ale z kilku metrów trafił tylko w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry bramkarz Miedzi poradził sobie z uderzeniami Ricardinho oraz Zawady.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze wygrali 3:2. Warto jeszcze dodać, że w doliczonym czasie gry drugą żółtą kartką został ukarany Borysiuk.

Miedź - Płock 3:2 (3:1)