REKLAMA
REKLAMA

Schick w Leverkusen, Bailey w Rzymie?

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Football Italia  |  13.07.2019 09:33
Schick w Leverkusen, Bailey w Rzymie?

Patrick Schick  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Bayer Leverkusen miał złożyć Romie ofertę za Patrika Schicka - donosi SportItalia. Do Serie A, w ramach wymiany, miałby powędrować Leon Bailey.

Aptekarze chcieliby jednak, aby włoski klub dopłacił od 10 do 15 milionów euro do tej transakcji. Leon Bailey jest bowiem znacznie wyżej wycenianym zawodnikiem, a dodatkowo jest o dwa lata młodsza od czeskiego napastnika.

SportItalia podkreśla, że AS Roma ma być zainteresowania taką propozycją, gdyż dla nich wymiana Patrika Schicka na innego zawodnika jest po prostu korzystniejsza niż jego sprzedaż. Sampdoria zapewniła sobie bowiem aż 50% zysku z potencjalnego transferu Czecha, jeśli ten przeniesie się do innego klubu przed końcem stycznia 2020 roku.

Patrik Schick wyceniany jest aktualnie na 15 milionów euro. Z kolei portal Transfermarkt określa wartość Leona Baileya na czterdzieści milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Troyan | 13.07.2019 15:44

10 mln dopłaty i to byłby majstersztyk ze strony Romy głównie ze względu na ten zapis w kontrakcie i jeżeli dobrze rozumiem to Leverkusen nie byłoby już zobligowane do wywiązanie się z tego zapisu jeżeli tak to i aptekarze nie byliby stratni na tej wymianie, Schick chyba dalej nie pokazał pełni swoich możliwości.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy