REKLAMA
REKLAMA

RB Lipsk zdeterminowane, aby pozyskać Schicka

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato  |  24.08.2019 10:43
RB Lipsk zdeterminowane, aby pozyskać Schicka

Patrick Schick  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Według informacji CalcioMercato.com coraz bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, że jeszcze w tym oknie transferowym barwy klubowe zmieni Patrik Schick. Czeski zawodnik ma opuścić AS Romę na rzecz przeprowadzki do RB Lipsk.

Schick ma trafić do ekipy z Bundesligi na wypożyczenie z opcją transferu definitywnego, który po spełnieniu kilku czynników mógłby być nawet obowiązkowy.

Popularny włoski serwis piłkarski sugeruje też, że jutro reprezentant Czech może negocjować z klubem z Lipska warunki indywidualnej umowy.

La Gazzetta dello Sport podkreśla natomiast, że między klubami są jeszcze znaczące różnicę związane z konkretnymi ustaleniami związanymi z wypożyczeniem Schicka. Roma dąży do tego, aby w umowie zawrzeć obowiązkowy transfer definitywny, z kolei niemiecki klub chciałby pozostać przy możliwości przeprowadzenia takiej transakcji.

Jeśli faktem stanie się, że czeski piłkarz opuści klub z Wiecznego Miasta, to niewykluczone, że jego miejsce zajmie Nikola Kalinić, którzy w przeszłości bronił barw między innymi ACF Fiorentiny.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco