Remis we Frankfurcie

Bundesliga
Na zdjęciu: Bundesliga

Gracze Eintrachtu zremisowali u siebie z Dortmundem 2:2. Piszczek spędził mecz na ławce rezerwowych.

Jak wyglądało to spotkanie? Do przerwy zobaczyliśmy w tej potyczce dwie bramki. Na pierwszego gola czekaliśmy tylko do jedenastej minuty. Wtedy to bramkę zdobył Witsel, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym gospodarzy.

Zawodnicy z Frankfurtu doprowadzili do wyrównania kilkadziesiąt sekund przed końcem pierwszej połowy. Wtedy to Sow wypatrzył Silvę, a ten popisał się precyzyjnym uderzeniem. Wynik 1:1 zwiastował nam zaś duże emocje po zmianie stron.

Kilka minut po przerwie rezultat tej potyczki mógł ulec zmianie. Najpierw szczęścia próbował Durm, ale bez rezultatu. Potem sytuację miał Sancho, lecz górą był bramkarz gospodarzy.

Goście dopięli swego w 66. minucie. Wtedy to bramkę zdobył Sancho i to dortmundczycy byli bliżej zdobycia kompletu punktów.

Kwadrans potem do wyrównania mógł doprowadzić Silva. Uderzył jednak minimalnie niecelnie obok lewego słupka bramki BVB.

Gospodarze kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadzili do wyrównania. Wtedy to niefortunnie interweniował Delaney, który skierował piłkę do własnej siatki.

Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły już żadne bramki i mecz zakończył się remisem.

Eintracht – Dortmund 2:2 (1:1)

0:1 Witsel 11′