Bez goli na Estadio Ciudad de Valencia

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  21.09.2019 17:56

La Liga

W drugim dzisiejszym meczu w ramach piątej kolejki hiszpańskiej ekstraklasy UD Levante bezbramkowo zremisowało z SD Eibar. Tym samym ekipa Mendilibara pozostaje już od czterech spotkań bez zwycięstwa.

Gospodarze przystępowali do swojej potyczki po bardzo dobrym, chociaż przegranym boju z Realem Madryt. Z kolei Eibar było zmuszone zejść z placu gry na tarczy po rywalizacji z Espanyolem Barcelona. Jednocześnie obie drużyny miały ambitny plan na to, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Pierwsza groźna akcja meczu miała miejsce w 28. minucie, gdy sprawdzić umiejętności golkipera rywali spróbował Papakouli Diop. Bramkarz gospodarzy uchronił jednak swój team przed stratą bramki.

Levante odpowiedziało w 41. minucie za sprawą Jose Luis Moralesa, ale bez efektu. Tym samym do przerwy było 0:0.

W drugiej odsłonie każda z ekip miała też sytuacje strzeleckie. Niemniej goli zabrakło, więc spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Levante zaliczyło swój tym samym swój pierwszy remis w sezonie, a Eibar zanotowało drugi kompromis w tej kampanii.

UD Levante - SD Eibar 0:0