REKLAMA
REKLAMA

Sansone: Walczymy o naszego trenera

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  22.09.2019 10:06
Sansone: Walczymy o naszego trenera

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejszy bój w Serie A, w którym Bologna FC zmierzy się z AS Romą. Przed tym starciem Nicola Sansone przekonywał, że drużyna z regionu Emilia-Romania nie walczy o utrzymanie w lidze włoskiej, czy europejskie puchary, a o coś znacznie więcej, bo o życie Sinisy Mihajlovicia.

- Jego choroba bardzo nas dotknęła, co sprawiło, że istnieje niezwykle silna więź między nami a trenerem - powiedział piłkarz Rossoblu w rozmowie ze Sky Sport Italia.

- Naprawdę jesteśmy bardzo zjednoczoną ekipą. Ostatnio chcieliśmy sprawić naszemu szkoleniowcowi miłą niespodziankę, więc go odwiedziliśmy w jego domu - dodał Sansone.

- Uwielbiamy naszego trenera, bo jest szczery w swoim zachowaniu, co nam wszystkim bardzo się podoba. Nie walczymy o grę w europejskich pucharach, czy ligowy byt, a o Sinisę Mihajlovicia. Na tym się koncentrujemy - skwitował zawodnik.

Przypomnijmy, że u trenera Bologny w lipcu zdiagnozowana została białaczka. Opiekun teamu z regionu Emilia-Romania przez już cykl chemioterapii. Aktualnie serbski szkoleniowiec przebywa w szpitalu, nadzorując pracę z drużyną przez wideo rozmowy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

WujekJeff | 22.09.2019 12:28

Forza Sinisa!transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy