REKLAMA
REKLAMA

Media: Eriksen nie zmieni klubu w styczniu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Daily Mail  |  26.09.2019 11:43
Media: Eriksen nie zmieni klubu w styczniu

Christian Eriksen  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Daily Mail podaje na swoich łamach, że w trakcie styczniowego okna transferowego na pewno barw klubowych nie zmieni Christian Eriksen. Reprezentant Danii podobno podjął decyzję, że chce do końca wypełnić swoją umowę z klubem z północnego Londynu, a następnie na zasadzie wolnego transferu zmienić pracodawcę.

Duńczyk nie ukrywa tego, że chce nowych wyzwań. Jak się jednak okazuje, nic za wszelką cenę.

Eriksen ma plan, aby wypełnić swój kontrakt z Tottenhamem do końca, co wiązałoby się z tym, że finalista ostatniej edycji Ligi Mistrzów nie mógłby liczyć na żaden zysk z tytułu sprzedaży piłkarzy.

Powyższy stan rzeczy miał rozwścieczyć menedżera The Spurs w osobie Maurizio Pochettino, który miał nadzieję na zastrzyk finansowy z tytułu sprzedaży reprezentanta Danii do innego klubu.

Ofensywnie usposobiony pomocnik trafił do Tottenhamu w 2013 roku z AFC Ajaxu, kosztując 13,5 mln euro. W szeregach Kogutów zawodnik zaliczył łącznie 285 meczów, notując w nich 67 trafień.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Kacperek_Madryt | 26.09.2019 15:05

Mógł przyjść do Realu, piłkarz znakomity, tylko jak tak się przyjrzeć teraz temu w dłuższej perspektywie to czy na pewno warto byłoby go brać?
27 lat, do tego Kroos, który jeszcze też trochę pogra. Duńczyk by pograł może z 5 lat w Realu, a co z Odegaardem, Kubo i Ceballosem, gdzie miejsce dla nich. Jednak są to zawodnicy nie na 5, a na 10 lat grania minimum, do tego mogący osiągnąć wyższy poziom od Eriksena, który jest dość chimeryczny i znikał już podczas wielkich gier.

Lotnik | 26.09.2019 15:51

Na jego miejscu też bym został do końca sezonu. Wyższa pensja i bonus za podpis. Moim zdaniem odejdzie do Man United gdzie dostanie fajne warunki i pewny pierwszy skład.

Santorini | 26.09.2019 16:03

Ale to byłoby piękne w taki sposób zrobić z Levego kompletnego frajera..transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
12.08 09:37
11.08 19:51