LE: Skromna wygrana Eintrachtu

Andre Silva

Ważne trzy punkty zdobył Eintracht Frankfurt w czwartkowym spotkaniu Ligi Europy. Na wyjeździe skromnie 1:0 pokonał portugalską Vitorię Guimaraes.

W pierwszej połowie czwartkowego spotkania na Estadio Dom Alfonso Henriques w Guimaraes padła tylko jedna bramka. W 36. minucie prowadzenie dla Eintrachtu uzyskał Evan N’Dicka, który ładnym uderzeniem głową wykorzystał dośrodkowanie Djibrila Sowa z rzutu rożnego.

W drugiej połowie Eintracht skutecznie bronił korzystnego dla siebie wyniku. Vitoria nie potrafiła znaleźć sposobu na defensywę rywala z Niemiec i wynik nie uległ zmianie.

Vitoria Guimaraes – Eintracht Frankfurt 0:1 (0:1)

0:1 N’Dicka 36′