REKLAMA
REKLAMA

Löw: Frustrują mnie kontuzje w drużynie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  08.10.2019 15:22
Löw: Frustrują mnie kontuzje w drużynie

Joachim Loew  |  fot. Getty Images

Piłkarze wracają na boiska!
W trakcie środowej potyczki reprezentacji Niemiec przeciwko Argentynie w meczu towarzyskim, w szeregach Die Mannschaft zabraknie kilku piłkarzy, poinformował Joachim Löw. Wśród nieobecnych w tym starciu znajdą się między innymi: Timo Werner, Jonathan Tah, i Ilkay Gündogan.

- Oczekujemy, że Timo Werner dołączy do nas jutro, ponieważ czuje się lepiej. W każdym razie nie będzie mógł zagrać w środowym spotkaniu. Podobnie ma się sprawa z Jonathanem Tahem oraz Ilkayem Gündoganem. W kontekście Marco Reusa o tym czy zagra, zdecydujemy przed mecze - zakomunikował opiekun reprezentacji w trakcie dzisiejszej konferencji prasowej.

Toni Kroos, Jonas Hector i Matthias Ginter z powodu kontuzji nie mogli wziąć udziału w zgrupowaniu reprezentacji. Löw nie ukrywa, że taki stan rzeczy bardzo go frustruje. Tym bardziej że ma to miejsce w trakcie budowy drużyny na Euro 2020.

- Kontuzje oznaczają, że nie można zgrać zespołu ze sobą, co utrudnia nam budowę ekipy na mistrzostwa Europy - powiedział trener reprezentacji Niemiec, cytowany przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej.

Przypomnijmy, że bój Die Mannschaft z Argentyną zaplanowany jest na środę na godzinę 20:45.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco