REKLAMA
REKLAMA

Arsenal zdecydowany, aby rozstać się z Özilem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Mirror  |  16.10.2019 08:48
Arsenal zdecydowany, aby rozstać się z Özilem

Mesut Ozil  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Według informacji The Mirror w trakcie dwóch najbliższych okien transferowych przedstawiciele Arsenalu FC mają być zdeterminowani, aby sprzedać Mesuta Özila. Główny wpływ na to ma nie tylko fakt, że niemiecki zawodnik nie znajduje się w planach Unaia Emery'ego, ale też to, że 92-krotny reprezentant Niemiec pobiera bardzo duże honorarium z klubu.

Özil tygodniowo inkasuje 350 tysięcy tygodniowo. W związku z tym władze The Gunners koncentrują się ostatnio na tym, aby odciążyć nieco budżet od zarobków zawodnika.

Jednym z rozwiązań oprócz ewentualnej sprzedaży piłkarza jest jego wypożyczenie. Taki stan rzeczy miałby sprawić, że Arsenal płaciłby tylko część pensji zawodnika, a drugą połowę regulowałby tymczasowym klub 31-latka.

Ostatnio słychać było głosy, że Özil znajduje się na celowniku Fenerbahce SK. Turecki klub wydaje się aktualnie jedynym, który chciałby mieć urodzonego w Gelsenkirchen zawodnika w swoich szeregach.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 10 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Chelsealove | 16.10.2019 09:58

Myślę, że sprawdziłby się we Wloszech, gdyby nie zależało mu na pieniążkach to w Napoli grałby pierwsze skrzypce na 10.

Rob66 | 16.10.2019 10:33

Ozil jest pazerny.
Gdyby zależało mu na grze to dawno by zmienil klub na taki w którym by grał.
No ale po co? Kasa się zgadza a i Londyn to fajna miejscówka.

xxBANGxx | 16.10.2019 11:17

Ozil to jeden z tych piłkarzy, którzy nie wykorzystali swojego talentu.
Trochę szkoda, bo miał potencjał na czołowego pomocnika na świecie.

Gazza | 16.10.2019 12:49

Ale bzdury, Ozil był przez długi czas kariery w Realu czołowym zawodnikiem na świecie. Nic dziwnego, ze po jego odejściu z Realu, Ronaldo płakał jak sprzedawał.

Udajesz mądrego, a Tak naprawdę głupi jak but.

RaulMadrid | 16.10.2019 13:16

W 3 lata w Realu zrobił 27 bramek i 80 asyst. ;)

xxBANGxx | 16.10.2019 14:46

Gazza
Ozil od dawna gra poniżej możliwości, ale dobrze że wszystko wyjaśniłeś. Teraz można spać spokojnie, bo spec zabrał głos. Uff, co by ludzie zrobili bez takiego eksperta jak Ty, hehehe.

xxBANGxx | 16.10.2019 15:09

Aha, może wyraziłem się niezbyt jasno. Patrząc na to jak grał w Realu, a jak gra w Arsenalu od blisko trzech lat, gdzie ma jedynie przebłyski, można śmiało napisać, że nie wykorzystał swojego talentu do końca. A to wciąż tylko 30-letni piłkarz, który mógł dominować jeszcze przez długi czas. Widocznie nie każdy piłkarz to Pirlo, a szkoda Ozila, bo w formie to podobna klasa co Andrea, ale formaforma u niego to chyba już czas przeszły. Niech o jego statusie w świecie piłki świadczy fakt, że zainteresowany jego usługami jest taki klub jak Fenerbahce. Innymi słowy, szybko 'zjechał do bazy'. Za szybko, ale co ja tam wiem... a ty @gazza zachowaj te prywatne docinki dla swoich kolegów spod trzepaka, bo nic mnie nie wiesz, leszczu.

Gazza | 16.10.2019 15:25

Mówiłem, ze z dnem umysłowym nie ma co dyskutować. Komentuje co słaba główka przyniesie, tak aby poudawac inteligentnego. Pcha sie tam gdzie nie ma kompletnie pojęcia i znow sie kompromituje.

Ps. Te asysty w Arsenalu i bicie rekordów to samo sie zrobiło od tych właśnie przebłysków. Niech da Bóg każdemu grac na tak niskim poziomie każdemu. ;)

Dawno takiego idioty nie widziałem. To, ze Ozil jest leniem to jedno, a drugie to, ze w formie jest klasa światowa to drugie. Porównania do Pirlo to tez śmiech na sali, bo Pirlo nigdy nie był rasową 10. Dwaj piłkarze o zupelnie innej charakterystyce.

DAWIDMU | 16.10.2019 15:59

Ladnie Panie Gazza wyjasniles kolege Bang. Podzielam twoje zdanie

xxBANGxx | 16.10.2019 16:15

Przecież ten cały gazza to zwykły prowokator, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. A że w internecie można więcej, to robi jakieś wycieczki personalne, co świadczy o braku jakiejkolwiek klasy. Wystarczy obejrzeć mecze Arsenalu by zobaczyć, że Ozil nie gra na miarę potencjału i to już od jakiegoś czasu. I to raczej jego zjazd do bazy. No, ale jak to się mówi - swój swojego zawsze znajdzie. A tfu.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy