REKLAMA
REKLAMA

Sarri: Nie możemy zadowolić się objęciem prowadzenia

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  20.10.2019 10:14
Sarri: Nie możemy zadowolić się objęciem prowadzenia

Maurizio Sarri  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Juventus FC wygrał w sobotnim starciu włoskiej ekstraklasy z Bologną FC 2:1. Tymczasem po zakończeniu spotkania szkoleniowiec Starej Damy miał pretensje do swoich piłkarzy, że jego drużyna do ostatniego gwizdka sędziego nie mogła być spokojna o wynik.

- Powiedziałem swoim zawodnikom, że nie możemy próbować kontrolować gry, osiadać na lurach po objęciu prowadzenie i czuć się komfortowo w takiej sytuacji. Taka gra jest bardzo ryzykowna - mówił Maurizio Sarri w rozmowie z DAZN.

- Mam wrażenie, że po zmianie stron piłka w naszym posiadaniu szybciej się przemieszczała. Rywale mieli kłopoty z dostosowaniem się do naszego tempa - dodał Włoch.

- Z czego to wynikało? Nie wiem. Być może piłkarze Bologny byli zmęczeni pierwszą połową, w której postawili nam wysoko poprzeczkę - zastanawiał się trener mistrzów Włoch.

- To było dobre spotkanie w naszym wykonaniu, ale niestety popełniliśmy trzy-cztery okropne błędy, więc mamy nad czym pracować. Muszę uczulić piłkarzy na to, że utrzymanie piłki nie jest nigdy ideą samą w sobie, za tym musi iść jakiś konkretny cel - zaznaczył Sarri.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

JuveLegia | 20.10.2019 12:11

Gra jest nieco przyjemniejsza dla oka niż za Allegriego, wreszcie jakąś klepkę widać, a nie tylko długie kopnięcie.
Niestety nie przekłada się to na wyniki, skuteczność w ataku słaba jak za Allegriego, w obronie jesteśmy słabsi niż za Allegriego.
Ronaldo oczywiście, że bije rekordy strzeleckie, ale oddaje 1,5 x raza tyle strzałów co Messi, 2 x tyle co inni czołowi napastnicy w ligach europejskich.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
04.04 21:40