REKLAMA
REKLAMA

Pjanić: To była zasłużona wygrana

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  20.10.2019 10:40
Pjanić: To była zasłużona wygrana

Miralem Pjanić  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Miralem Pjanić w sobotnim spotkaniu przeciwko Bolognie FC zdobył bramkę na wagę cennej wiktorii teamu z Piemontu. Po zakończeniu meczu Bośniak przekonywał jednak, że Juventus, mając taką przewagę nad rywalem, musi przekłądać ją na zdobywanie bramek, dzięki czemu drużyna grałaby spokojniej.

- Przed spotkaniem zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że czeka nas trudny mecz. Widzieliśmy, że bolończycy są solidną ekipą, dobrze zorganizowaną. Mieliśmy świadomość tego, że przysporzą nam kłopotów. W każdym razie nasza wygrana była zasłużona - powiedział Pjanić w rozmowie z DAZN.

- Stworzyliśmy mnóstwo okazji, powinniśmy strzelić szybciej drugiego gola, co sprawiłoby, że grałoby się nam łatwiej, a na pewno bylibyśmy spokojniejsi. Po przerwie na spotkania reprezentacyjne jest jednak ciężko zrealizować założenia, więc rozumiemy sytuację - dodał piłkarz.

- W nowym ustawieniu myślę, że prezentujemy się bardzo dobrze. Drużyna przede wszystkim cieszy się piłką - przekonywał reprezentant Bośni i Hercegowiny.

- Jeśli tylko jest taka szansa, to musimy szybciej zapewniać sobie przewagę, która pozwoli nam lepiej kontrolować mecz, dzięki czemu nie musielibyśmy czuć presji na swoich barkach do ostatniego gwizdka sędziego - skwitował pomocnik mistrzów Włoch.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

JuveLegia | 20.10.2019 12:14

Wygrana zasłużona, ale skuteczność piłkarzy tragiczna jak na drużynę tej marki. Przy takich strzałach bramkarz każdej przeciwnej drużyny wyrasta na miarę bramkarza kolejki.

Kokodzambo | 20.10.2019 12:36

@JuveLegia akurat Skorpuski grał wczoraj dobrze.

xxBANGxx | 20.10.2019 17:14

W tym sezonie jest jednym z najlepszych pomocników na świecie.
Taktyka Sarriego mu służy, bo gra po prostu znakomicie. Maestro.

Forza Juve!transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy