PSG nie dało szans Marsylii

Kylian Mbappe

Paris Saint-Germain efektownie 4:0 pokonało Olympique Marsylia w najciekawiej zapowiadającym się meczu 11. kolejki Ligue 1.

Spotkanie od początku toczyło się pod dyktandu paryżan, którzy na prowadzenie wyszli w 10. minucie. Wynik spotkania otworzył Mauro Icardi, który na raty pokonał Steve’a Mandandę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

W 26. minucie argentyński napastnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców, wykorzystując dogranie Marco Verrattiego. Błąd w tej sytuacji popełnił bramkarz Marsylii.

PSG jeszcze przed przerwą dołożyło dwa kolejne gole. Dwa razy do siatki trafił Kylian Mbappe, który najpierw trafił do bramki z bliska po dograniu Angela Di Marii, a następnie pokonał Mandandę strzałem sprzed pola karnego.

W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie.

Paris Saint-Germain – Olympique Marsylia 4:0 (4:0)

1:0 Icardi 10′
2:0 Icardi 26′
3:0 Mbappe 32′
4:0 Mbappe 44′