Wygrana Lazio, remisy w Genui i Udine

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  10.11.2019 16:57

Ciro Immobile  |  fot. Grzegorz Wajda

Gracze Lazio wygrali z Lecce 4:2. Po jednym punkcie zdobyli zaś piłkarze Sampdorii, Atalanty, Udinese i SPAL.

W Rzymie do przerwy zobaczyliśmy dwie bramki. Najpierw gola zdobył Correa. W 40. minucie na to trafienie odpowiedział natomiast Lapadula.

W drugiej połowie rzymianie udowodnili swoją wyższość na placu gry. Bramki dla Lazio zdobywali bowiem Milinkovic-Savić, Immobile oraz Correa. Dla gości trafił jedynie La Mantia i finalnie gospodarze pokonali swoich dzisiejszych przeciwników 4:2. Kto wie, jak potoczyłoby się to spotkanie, gdyby w 67. minucie rzut karny wykorzystał Babacar...

W Genui oraz Udine kibice nie zobaczyli ani jednej bramki (w tej drugiej potyczce goście powinni wygrać, ale w doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystał Petagna). Jak wyglądały występy Polaków? Bereszyński rozegrał całe spotkanie dla Sampdorii. Natomiast Linetty przesiedział mecz na ławce rezerwowych.

W spotkaniu Udinese ze SPAL zobaczyliśmy trzech Polaków.  W 85. minucie na plac gry wszedł Teodorczyk. Całe spotkanie - w szeregach gości - rozegrali natomiast Reca oraz Cionek. Tymczasem Salamon spędził cały mecz na ławce rezerwowych.