REKLAMA
REKLAMA

Santos: Nie będziemy faworytem Euro 2020

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  18.11.2019 09:22
Santos: Nie będziemy faworytem Euro 2020

Fernando Santos  |  fot. Getty Images

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Portugalia pokonała na wyjeździe Luksemburg 2:0 w swoim ostatnim meczu w grupie i zapewniła sobie awans na Euro 2020 z drugiego miejsca. Selekcjoner Fernando Santos zdaje sobie sprawę, że obronić tytuł mistrzowski z Francji z 2016 roku będzie trudno, ale jego zespół na to stać.

- Jesteśmy jednym z kandydatów, ale nigdy nie twierdziliśmy, że będziemy faworytem - powiedział Santos, cytowany przez serwis Goal.

- Portugalia ma jakość. Jeśli potrafimy pokazać kreatywność, jakość, a także inne rzeczy, które są potrzebne, to praktycznie nie da się nas pokonać - dodał.

- Nie jest łatwo z nami wygrać. Portugalia ma wszystko, aby dobrze spisać się na mistrzostwach Europy. Nasza sytuacja jest taka sama jak zawsze. Kiedy jechaliśmy na Euro 2016, to mówiono, że to szaleństwo, kiedy powiedziałem, że Portugalia to jeden z kandydatów do wygrania turnieju - stwierdził.

Jego podopieczni zajęli drugie miejsce w grupie B. Od trzeciej Serbii, która w ostatnim spotkaniu zremisowała z Ukrainą 2:2, zdobyli trzy punkty więcej.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco